ד"ר אייל רוזנצוייג
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צוות המרפאה

 
ד"ר אייל רוזנצוויג (M.D, Ph.D) החל את דרכו בשנת 1989, עת התקבל לשנת התמחות בבית החולים ע"ש אסף הרופא בצריפין. בשנת 1990, זמן קצר לאחר סיום הסטאז', הוא החל להתמחות במחלות אף אוזן גרון, ראש וצוואר בבית החולים ע"ש שיבא בתל השומר. את ההתמחות ביצע בהדרכת מנהל המחלקה, פרופ' יונה קרוננברג, וכן בהדרכת צוות הרופאים הבכירים במקום.
 
במשך 5 שנים למד ד"ר רוזנצוויג את רזי המקצוע, על ביטוייו הקליניים והכירורגיים השונים. בשנת 1995 עבר בהצלחה ד"ר רוזנצוויג את מבחני ההתמחות של המועצה המדעית, וקיבל תעודת מומחה ברפואת אף אוזן גרון ובניתוחי ראש וצוואר. מאז סיום ההתמחות, ד"ר רוזנצוויג עבד בתל השומר כרופא בכיר במחלקת אא"ג ורכש ניסיון רב בניתוחי האף והסינוסים. משנת 2000 החל לעבוד גם כרופא בכיר במכון השינה בבית חולים זה וריכז את תחום הטיפול בהפרעות נשימה בשינה הן בפן השמרני והן הניתוחי .
 
בשנת 2014, ד"ר רוזנצוויג פתח את המרפאה לטיפול בהפרעות נשימה בשינה ונחירה במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב). המרפאה הינה המרכז העיקרי בארץ בתחומה.
 
במרפאתו הפרטית של ד"ר רוזנצוויג מטופלים מבוטחי קופת חולים מכבי וביטוחים רפואיים פרטיים. המזכירות הרפואיות של המרפאה - לואיזה עזר ואורה בן שמעון - תשמחנה לעמוד לשירותכם לקביעת תור רגיל או דחוף, לתיאום בדיקות ובכל שאלה אדמיניסטרטיבית, חייגו למרפאה: 072-3216052.